تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


شکست سارکوزی در انتخابات درون حزبی جمهوری‌خواهان  

عکس انتخاب بازنشر دیلی
رئیس جمهوری سابق فرانسه در انتخابات داخلی حزب راست میانه جمهوری خواه شکست خورد. سارکوزی پس از این شکست اعلام کرد از دنیای سیاست کناره گیری می کند.به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سی ان ان، «نیکولا سارکوزی» رئیس جمهوری سابق فرانسه با اذعان به شکست، از فرانسوا فیون که فردی میانه رو است و در دور اول رای گیری روز یکشنبه اول شد، حمایت کرده است.در این انتخابات فیون با کسب 44.1 درصد آرا اول شد و آلن ژوپه با به دست آوردن 28.2 درص

ادامه مطلب  

ای اهل عزا ماه محرم شده نزدیک...  

این حسین کيست که درقلب همه جا دارداین  همه عاشق دیوانه  و شیدا دارد
این حسین کيست که نام کرمش در دو سرااین چنین پیش خدا رتبهٔ اعلا دارد
این حسین کيست که از کشتن او چشم خدااشک خون از حرم عالم بالا دارد
این حسین کيست که در قتلگه کربُبَلارقص او در بر شمشیر تماشا دارد
این حسین کيست همان زینت دامان نبیازلب پاک نبی بوسهٔ زیبا دارد
این حسین کيست که در سلسلهٔ عرش خدااین همه از غم این داغ مُعَزّا دارد
@besalamtii

ادامه مطلب  

چرا لئوناردو دی کاپریو نباید برنده ی هیچ اسکاری بشود!  

تحریر مقاله قبل از برنده شدن لئوناردو دی کاپریو بعنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد در اسکار 2016 می باشد.
من نمی دانم که لئوناردو دی کاپریو تا چه حد سودای برنده شدن اسکار را در سرش دارد، اما می دانم که جامعه ی مجازی همزمان که برنده شدن او را می خواهد، عاشق جک هایی است که شیفتگی او به اسکار را نشان می دهند. اما من را با این جریان یکی نکنید. من امیدوارم که دی کاپریو اسکاری برای فیلم “بازگشته” برنده نشود. اصلا راستش یک قسمت از وجودم خواهان این است که.

ادامه مطلب  

اخبار ، 11  

جمعه بیست و هشتم اکتبر
درست یازده روز به انتخابات مانده و در اوضاع سیاسی اینجا هیچ شق القمری نشده و معجزه ای اتفاق نیفتاده، بلکه طبق انتظار بتدریج از وجهه آن ترامپ دلقک کاسته شده، و آخرین نظرسنجی ها نشان میدهد که خانم کلینتون دارد آهسته و پیوسته بجلو میرود
این اصطلاح "انتخاب بین بد و بدتر" که اینروزها زیاد بر سر زبانها افتاده تا آنجا که من بیاد دارم در همه انتخابات بوده و هست. منتهی باید دید چه کسی آنرا بزبان می آورد؟ آنهائی که میانه رو هستند

ادامه مطلب  

شهادت امام حسین (ع)  

این حسین کيست که درقلب همه جا دارد
این  همه عاشق دیوانه  و شیدا دارداین حسین کيست که نام کرمش در دو سرا
این چنین پیش خدا رتبهٔ اعلا دارداین حسین کيست که از کشتن او چشم خدا
اشک خون از حرم عالم بالا دارداین حسین کيست که در قتلگه کربُبَلا
رقص او در بر شمشیر تماشا دارداین حسین کيست همان زینت دامان نبی
ازلب پاک نبی بوسهٔ زیبا دارداین حسین کيست که در سلسلهٔ عرش خدا
این همه  از  غم این داغ  مُعَزّا  دارد

ادامه مطلب  

انتخابات و احمد نیک فر  

دیروز در تهران انتخاباتی برگزار شد البته انتخابات یکی از تاثیرگزار ترین تشکل و منظم ترین تشکل بعد از حزب جمهوری اسلامی وقتی که به نتیجه آن در ادوار گذشته نگاه میکنم نکته ای بارز می شود که در کلام امیرالمومنین هم در نوع انتخاب مسئولین به آن اشاره کرده است. 
احمد نیک فر درتمام انتخاب هایی که در آن خبری از مادیات نباشد پیروز انتخابات بوده است.

ادامه مطلب  

آرای الکترال و چگونگی محاسبه آن در انتخابات ریاست حمهوری آمریکا  

آرای  الکترال و چگونگی محاسبه آن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
چگونه تفاوت آرا میان دو نامزد رقیب تنها یک‌درصد است اما تفاوت آرای الکترال که سرنوشت نهایی و نتیجه انتخابات را رقم می‌زند به بیش از صد عدد می‌رسد؟ چگونه نامزد برنده انتخابات، اکثریت آرای مردم را به‌دست نمی‌آورد؟ آرای الکترال چیست؟ رأی مردم چگونه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا محاسبه می‌شود؟ وقتی مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا رأی می‌دهند، در واقع با این رأی

ادامه مطلب  

نیک‌فر از تشکیل دبیرخانه‌های استانی برای انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد.  

به گزارش تسنیم احمد نیک‌فر مدیرکل امور ناظرین مجلس از تشکیل دبیرخانه‌های استانی برای انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد و گفت: معاونت نظارت قوه مقننه در حال پیگیری امور مربوط به تشکیل دبیرخانه‌‌های استانی برای برگزاری انتخابات شوراها است.
 
وی با بیان اینکه دبیرخانه‌‌های که در استان‌ها، شهر و شهرستانهای کل کشور تشکیل می‌شوند زیر مجموعه دبیرخانه مستقر در مجلس است، ادامه داد: وظایف این دبیرخانه‌ها فراهم کردن سازو کار انتخابات شورا

ادامه مطلب  

استدلال برنده نوبل درباره پیروزی «ترامپ»  

 
«تونی موریسون» در نوشتاری پس از انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا دیدگاه خود را درباره پیروزی «دونالد ترامپ» مطرح کرده است. به گزارش ایسنا به نقل از هافینگتون پست، «تونی موریسون» در مطلبی که در روزنامه نیویورکر منتشر شده عنوان کرد: آن‌چه موجب پیروزی «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا شد ترس سفیدپوستان برای از دست دادن امتیازهایشان با افزایش تنوع نژادی در جامعه بود. این نویسنده برنده جایزه نوبل و پولیتزر همچنین اظهار کرد: بر ا

ادامه مطلب  

کلینتون در آرای عمومی دومیلیون رای بیشتر از ترامپ دارد  

با ادامه شمارش آرا در ایالت‌های مختلف آمریکا، تعداد آرای هیلاری کلینتون با اختلافی دو میلیونی از دونالد ترامپ پیشی گرفته است.
آقای ترامپ که با کسب حد نصاب کالج‌های انتخاباتی رئیس جمهور منتخب ایالات متحده شده و ماه ژانویه رسما سوگند خواهد خورد، اکنون ۶۲ میلیون و دویست هزار رای دارد در حالی که خانم کلینتون ۶۴ میلیون و ۲۰۰ هزار رای کسب کرده است.
با گذشت بیش از دو هفته از انتخابات روز هشتم نوامبر، شمارش آرا در بعضی از ایالت‌های آمریکا ادامه د

ادامه مطلب  

هاشمی: کسی نیستم که زیر فشار بروم  

 استاندار تهران با اشاره به آمادگی استانداری تهران در برگزاری انتخابات سال 96 اظهار کرد: هیچ حاشیه سیاسی در انتخابات استان تهران وجود ندارد.     

به گزارش آخرین، حسین هاشمی درباره این که آیا در آستانه برگزاری انتخابات از سوی جریانات سیاسی فشاری بر مجموعه استانداری وارد می‌شود؟ اظهار کرد: من کسی نیستم که زیر فشارها قرار بگیرم و تمام دوستان من نیز می‌دانند که هیچ‌گاه زیر فشارها کمر خم نکرده‌ام و اجرای قانون را یک اصل و تعامل را یک محور بر

ادامه مطلب  

چالش تعارض منافع میان امپراطوری مالی و ریاست جمهوری ترامپ  

در تاریخ آمریکا ترامپ ثروتمندترین فردی است که تا بحال به مقام ریاست جمهوری و همزمان فرماندهی کل قوای قدرتمند ترین ارتش دنیا رسیده است.درحالی که همه چیز در انتقال قدرت به تیم جدید ریاست جمهوری ایالات متحده به آرامی در حال انجام است، اما یک چیز این آرامش را برای برنده انتخابات متلاطم می کند و آن هم مساله تعارض منافع مالی او و جایگاه ریاست جمهوریش می باشد.

ادامه مطلب  

انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یزد در خوابگاه گلستان برگزار شد  

به گزارش روابط عمومی معاونت،انتخابات شوراهای صنفی دانشکده ها و خوابگاه های دانشجویی دانشگاه بر اساس دستورالعمل و آیین نامه جدید شوراهای صنفی با حضور پر شور دانشجویان برگزار شد.
این انتخابات به منظور بستر سازی جهت افزایش مشارکت دانشجویان در برنامه‌ های امور صنفی و رفاهی خود انجام شد.
پس از برنامه ریزی های لازم و ثبت نام از دانشجویان متقاضی و رقابت بین 9 نامزد عضو ، انتخابات در روز دوشنبه 24/8/95 با استقبال چشمگیر دانشجویان برگزار شد.
این انتخ

ادامه مطلب  

تاثیر دو انتخابات مهم ریاست جمهوری بر بازار سرمایه ایران  

منتشر شده در بورس پرس
این روزها به جهت نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و ایران، تاثیر انتخابات روی بازار سرمایه و به ویژه بازار سهام، موضوع داغی محسوب می شود. معمولا سال آخر ریاست جمهوری یعنی سال ماقبل انتخابات را می توان سال سررسید اثرگذاری سیاست های اقتصادی میان مدت دولت دانست خصوصا اگر دوره اول ریاست جمهوری برای یک حزب باشد. 

ادامه مطلب  

رئيس‎جمهور: تخلف در قانون انتخابات جرم شمرده شده ‎است  

اشرف‌ غنی رییس‎جمهور افغانستان می‌گوید که برای اولین‌بار در قانون انتخابات تخلف انتخاباتی جرم شمرده شده است. آقای غنی که در یک جلسه مشورتی در پایان انجام مصاحبه‌‌ها با كاندیداهای کمیسیون‌های انتخاباتی با حضور شماری از رهبران سیاسی و مقام‌های دولتی صحبت می‌کرد، گفت که جرم پنداشته شدن تخلف انتخاباتی می‌تواند از تلقب در انتخابات جلوگیری کند.

ادامه مطلب  

رئيس‎جمهور: تخلف در قانون انتخابات جرم شمرده شده ‎است  

اشرف‌ غنی رییس‎جمهور افغانستان می‌گوید که برای اولین‌بار در قانون انتخابات تخلف انتخاباتی جرم شمرده شده است. آقای غنی که در یک جلسه مشورتی در پایان انجام مصاحبه‌‌ها با كاندیداهای کمیسیون‌های انتخاباتی با حضور شماری از رهبران سیاسی و مقام‌های دولتی صحبت می‌کرد، گفت که جرم پنداشته شدن تخلف انتخاباتی می‌تواند از تلقب در انتخابات جلوگیری کند.

ادامه مطلب  

آن‌کس که گفت: آری و آن‌کس که گفت: نه  

1
نتیجه‌ی انتخابات (لااقل در تهران)، از چند جهت برد ـ برد است:
هم به نفع جمهوری اسلامی است؛ که بخشی از شهروندان معترض و مخالفش دوباره پای صندوق رأی آمدند و زخم‌های عمیق 88 تاحدی التیام یافت.
هم به نفع اصلاح‌طلبان است؛ به شرط آن‌که درس‌های دوره‌ی اصلاحات را فراموش نکنند و به قواعد پیروزی پابند باشند.
هم به نفع اصولگرایان است؛ باشد که با این شوک، از خواب خوش و توهم مزمن بیرون آیند و بفهمند که برای بقا در عرصه‌ی مردم‌سالاری باید کار کنند و فکر

ادامه مطلب  

جنگ سایبری آمریکا و روسیه در فضای انتخاباتی  

در حالی که تنها دو روز تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده، بحث ها بر سر رویکرد روسیه نسبت به این انتخابات و ادعای دخالت مسکو در فرایندهای انتخاباتی، بیش از پیش بالا گرفته است. از روز گذشته و در پی انتشار خبری مبنی بر نفوذ یک گروه هکری آمریکایی به زیرساخت های رایانه ای روسیه، تنش میان دو کشور بر سر این موضوع بالا گرفته است.
 
 دو روز مانده به انتخابات آمریکا، مقامات آمریکایی که در فضایی پرالتهاب ........

ادامه مطلب  

آخرین نتایج انتخابات امریکا  

در حالی که از شب گذشته برخی از حوزه های رای گیری کوچک در ایالت نیوهمپشایر انتخابات را آغاز و به پایان رسانده اند، اکنون با آغاز رای گیری در شش ایالت شرقی آمریکا انتخابات ریاست جمهور آمریکا وارد حساس ترین لحظات خود میشود. 
 
به گزارش «تابناک» راس ساعت 6 صبح به وقت محلی در ایالات شرقی آمریکا انتخابات، رسما وارد مرحله اساسی و حساس خود شده است. در حالی که هنوز نظر سنجی ها جریان دارد و حکایت از نزدیکی شدید آرا بین دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون هست

ادامه مطلب  

رأی «الکترال» چیست؟  

                                          
                                                   رای « الکترال » چیست ؟
 
      به طور معمول در انتخابات هر کشوری در سراسر جهان کاندیدایی پیروز است که بتواند آرای مردمی بیشتری را جذب کند. اما در امریکا چنین نیست. امریکا تنها کشوری است که در آن ممکن است یک کاندیدا، موفق به جلب آرای مردمی بشود اما رقیبش با اتکا به آرای الکترال بیشتر، کلید کاخ سفید را در جیب بگذارد.  
 
      به طور معمول در انت

ادامه مطلب  

برگزیدگان مسابقات کتابخوانی کتابخانه پیامبر اعظم(ص)  

1. کتاب "رضایت زناشویی" نوشته عباس پسندیده _ برنده مسابقه : خانم معصومه فیروز جاهی 
2. کتاب "نگاهی گذرا به نهضت سالار شهیدان:طریق عشق" _  برنده مسابقه : آقای شعبانعلی تاج الدین
3. کتاب "علامه طباطبایی" به مناسبت هفته کتاب _ برنده مسابقه : مرتضی علی مددی
از اعضای گرامی که برگزیده شده اند ضمن تبریک و تشکر از شرکت در مسابقات دعوت به عمل می آید جهت دریافت جوایز خود به کتابخانه مراجعه فرمایند.

ادامه مطلب  

آیا احمدی نژاد با وعده یارانه 250 هزار تومانی برای انتخابات 96 می آید؟  

 
با خروج از فضای انتخابات مجلس دهم برخی گمانه زنی ها درباره اینکه کدامیک از سیاسیون خود را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 96 آماده می کنند صورت می گیرد. در همین باره یکی از سایت های خبری اخیرا مطلبی را منتشر و در آن عنوان کرده که تیم انتخاباتی محمود احمدی نژاد فعالیت خود را برای حضور در رقابتهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اغاز كرده است.
 
دراین گزارش آمده است که مشاوران تبلیغاتی رئیس دولت های نهم و دهم به وی توصیه كرده اند، تا ت

ادامه مطلب  

رأی «الکترال» چیست؟  

رأی «الکترال» چیست؟
      به طور معمول در انتخابات هر کشوری در سراسر جهان کاندیدایی پیروز است که بتواند آرای مردمی بیشتری را جذب کند. اما در امریکا چنین نیست. امریکا تنها کشوری است که در آن ممکن است یک کاندیدا، موفق به جلب آرای مردمی بشود اما رقیبش با اتکا به آرای الکترال بیشتر، کلید کاخ سفید را در جیب بگذارد.  
 
      به طور معمول در انتخابات هر کشوری در سراسر جهان کاندیدایی پیروز است که بتواند آرای مردمی بیشتری را جذب کند. اما در امریکا چ

ادامه مطلب  

دموکراسی:هر نفر یک رای  

تصورش هم سخت است.. فکرش را بکن در انتخابات ایران اکثریت مردم به یک کاندید رای می دادند و نظام با یک مکانیسمی نفر دیگر را به عنوان رییس جمهور اعلام میکرد!!!
در چنین حالتی حتی تصور رفتار رسانه های آزاد و بی طرفی ! مثل BBC -VOA و دوم خردادی ها سخت است
انتخابات آمریکا،مجلس الکترال

ادامه مطلب  

آخرین نتایج انتخابات امریکا  

ر حالی که از شب گذشته برخی از حوزه های رای گیری کوچک در ایالت نیوهمپشایر انتخابات را آغاز و به پایان رسانده اند، اکنون با آغاز رای گیری در شش ایالت شرقی آمریکا انتخابات ریاست جمهور آمریکا وارد حساس ترین لحظات خود میشود. 
 
 
به گزارش «تابناک» راس ساعت 6 صبح به وقت محلی در ایالات شرقی آمریکا انتخابات، رسما وارد مرحله اساسی و حساس خود شده است. در حالی که هنوز نظر سنجی ها جریان دارد و حکایت از نزدیکی شدید آرا بین دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون هست

ادامه مطلب  

جایزه  

یارو تو بانک صد میلیون برنده میشهرئیس بانک میگه کى میتونه بره بهش یجورى خبر بده تا سکته نکنهغضنفر میگه من میتونمغضنفر میره درخونه ى یارو: میگه اگه صدمیلیون تو بانک برنده بشى چکار مى کنى؟یارو میگه: صدهزارتومن میدم به توغضنفر سکته میکنه

ادامه مطلب  

اخرین نتایج انتخابات امریکا  

در حالی که از شب گذشته برخی از حوزه های رای گیری کوچک در ایالت نیوهمپشایر انتخابات را آغاز و به پایان رسانده اند، اکنون با آغاز رای گیری در شش ایالت شرقی آمریکا انتخابات ریاست جمهور آمریکا وارد حساس ترین لحظات خود میشود. 
 
به گزارش «تابناک» راس ساعت 6 صبح به وقت محلی در ایالات شرقی آمریکا انتخابات، رسما وارد مرحله اساسی و حساس خود شده است. در حالی که هنوز نظر سنجی ها جریان دارد و حکایت از نزدیکی شدید آرا بین دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون هست

ادامه مطلب  

نتایج انتخابات شرکت خودکفایی آزادگان  

اعلام نتایج انتخابات نمایندگان سهامداران استان سمنان    ضمن تقدیر و سپاس از مشارکت خوب سهامداران محترم استان سمنان، جهت انتخاب وکلا و نمایندگان خود به اطلاع می رساند:پس از انقضاء مدت انتخابات در آن استان، فرم های وکالت طی صورتجلسه ای به شرکت ارسال گردید.متعاقباً فرم های وکالت به منظور ورود اطلاعات سهامداران و نمایندگان آن ها، به واحد امور سهام شرکت منتقل و پس از ورورد اطلاعات به نرم افزار طراحی شده، افراد ذیل به ترتیب، حائز اکثریت آراء ش

ادامه مطلب  

شرط بندی  

 
این برای چندمین بار است که بر خلاف پیش بینی همه رسانه ها و مراکز نظر سنجی ، پیش بینی ما درست از آب در می آید . آخرینش رفراندوم انگلیس بود برای خروج از اتحادیه اروپا و امروز هم مورد عجیب ترامپ . یا بقول بعصی ها تاجر نیویورکی .
حیف که در این مملکت یک جای درست و حسابی برای شرط بندی بر سر این قضایا وجود ندارد . و گرنه کلی برنده شده بودیم تا حالا  .
بهر حال انتخابات امریکا هم تمام شد و روسیاهی بیطرفی رسانه ایش  ماند برای دهها و صدها مجله و روزنامه و خب

ادامه مطلب  

 

دستور العمل رشته های ورزشی المپیاد درون مدرسه ای
فوتسال
برنده سه امتیاز. تساوی یک امتیاز وبازنده صفر امتیاز
در دو زمان هفت دقیقه ای برگزار میگردد و از هر گروه دو تیم به مرحله حذفی راه پیدا میکنند
والیبال
در سه گیم 15 امتیازی برگزار میشود خطای ارنج نداریم ولی سرویس باید بنوبت توسط همه بازیکنان زده شودبرنده 3 امتیاز بازنده صفر امتیاز درصورتی که یک تیم با نتیجه 2بر1 بازی را واگزار کند 1 امتیازمیگیرد از هر گروه دوتیم به مرحله بعد صعود پیدا میکنند


ادامه مطلب  

ناپختگی های سیاسی رهبران فرقه رجوی  

ناپختگی های سیاسی رهبران فرقه رجوی موضوع : مقاله مسئولین فرقه رجوی در تحلیل های خود نسبت به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مثل خیلی از کارشناس ها و سیاستمدارها گمان می کردند خانم هیلاری کلینتون برنده انتخابات خواهد بود به همین دلیل تحلیل های مسئولین فرقه بر این بود همانطوری که خانم هیلاری آنها را از لیست تروریستی آمریکا بیرون آورد . وقتی این خانم رئیس جمهور شود با توجه به نزدیکی اش با اسرائیل ، ضدیت اش با ایران بیشتر خواهد شد و در نتیجه دریچه

ادامه مطلب  

بازی؟ !  

این قاعده خیلی از بازی هاست
آدم ها باید تا مرز برنده شدن پیش برن. اما کسی نباید برنده نهایی بشه.
نباید حس ماجراجویی آدم ها رو از بین برد.
آدم ها همیشه دوست دارنبازی کنن. واسه همینه که بعضی از نویسنده ها پایان داستانشون رو نمی نویسن.
شعبده بازها راز جادوهاشون رو به کسی نمی گنو خیلی از آدم ها واسه هم احساسشون رو بیان نمی کنن.
چون می ترسن که بازی تموم شه.
وقتی آدم ها می فهمن چی تو سرت و قلبت می گذره دیگه دلیلی واسه بازی کردن و موندن نمی بینن .
تنها کسا

ادامه مطلب  

چرا دلواپسان ایران، «ترامپ» را ترجیح می‌دهند؟  

با اینکه معمولا در ایران گفته می‌شود نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تفاوت چندانی برای ما ندارد اما واقعیت این است که هم موضوع «ایران» یکی از مباحث همیشه مطرح در رقابت‌ها و مناظره‌های انتخاباتی در آمریکا بوده و هم در ایران انتخابات آمریکا رصد می‌شود.

ادامه مطلب  

پیام های انتخابات هفتم اسفند ماه 94 / ایران از آن تمامی ایرانیان است  

پنجشنبه 13 اسفند ماه 94
 
                                                            
اگرچه حاکمان، عالمان ، سیاسیون ، دست اندرکاران برگزاری انتخابات از اجرا تا نظارت و نیز اقشار مختلف مردم ، به خوبی پیام های نتایج انتخابات و منظور از مشارکت گسترده انانی که به رغم رد صلاحیت چهره های شناخته شده اصلاح طلبان پای صندوق های رای آمدند و به دسته دومی ها و سومی های اصلاح طلبان رای دادند، را درک کرده و فهمیده اند، اما تبلیغات اصولگرها در جهت فرا فکنی و تحریف ای

ادامه مطلب  

دموکراسی  

این همه ادعای دموکراسی و رای های الکترال ؟
نمیخونه با هم ...
تو مهم ترین انتخابات یه کشور ...
 
 
+ توضیح خلاصه : نخبه های هر ایالت ( نماینده های هر ایالت ) رای میدن
+ مردم هم رای میدن
+ ولی رای مردم کشکه ... هرکی 270 تا رای الکترال داشته باشه برنده س
+ مثه جرج بوش

ادامه مطلب  

داعش(گفت و شنود)  

گفت: تازه چه خبر؟!گفتم: شورای امنیت سازمان ملل ایران را به خاطر نقض حقوق بشر محکوم کرده است!گفت: حتما به خاطر قتل‌عام کودکان و زنان و مردم بی‌دفاع در یمن و غزه و افغانستان و سوریه و عراق و...؟!گفتم: مرد حسابی! این جنایت‌ها را که آمریکا و اروپا و آل‌سعود مرتکب شده‌اند. ضمنا از ایران خواسته است انتخابات آزاد داشته باشد!گفت: احتمالا منظورش عربستان و قطر و بحرین است که هر سال چند انتخابات در آنجا برگزار می‌شود و در انتخابات دقت لازم صورت نمی‌پذی

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
تبلیغات
ورود به کانال تلگرام